Fairlash Fuarda

Fairlash markası olarak her zaman yurt dışındaki fuarlara katılım sağladık. Fakat takipçilerimizin yoğun talebinden dolayı her sene düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarı 2018’e katıldık.
Eğitmeniz ve Marka Sahibimiz olan Nurgül KOLUKIRIK yurt dışında da adını duyurduğu için yabancı makyaj öğrencileri Nurgül Hanım’dan eğitim almak için geldiler. Bundan dolayı Nurgül Hanım’ın asistanları olan Ezgi Hanım ve Semih Bey fuarda bizleri temsil etti.

Fakat son gün yani Pazar günü Nurgül Hanım’da fuara gelerek takipçileriyle tanışmış oldu.

2018 Güzellik ve Bakım Fuarı için Nurgül KOLUKIRIK’IN gözlemlediği sonuçlar:
Öncelikle çok gurur ve onur duydum
Bu kadar yoğun olmasını beklemiyordum fakat çok yoğun bir program oldu, yorulmadan sürekli çalışmaya devam ettim. Son gün geldim ama iyi ki de son gün geldim çok mutlu oldum.
Tanımadığım insanların bana bu kadar güven ile bakmaları ve arkamdan Nurgül Hanım diye seslenmeleri o kadar güzel bir duygu ki anlatamam.
İşin başka bir tarafı ise sanki bende onları tanıyor gibiydim.
Bu tarz fuarlar yeni müşterilerle tanışma ve eski müşterilerin gelmesiyle çok güzel bir ortam oluyor.
İşte en çok da bu hoşuma gidiyor. Malzemelerimizin yanında onlara bizzat dokunarak anlattım. Ben orda her zaman ki işimi yaptım, satış değil doğruları anlatarak bilgilendirdim.

Daha önce başka yerlerden eğitim alan ve hiç memnun kalmayan kişilere fuar standımızda mini bir eğitim verdim. En azından mesleğimiz adına herkes için faydalı olmak için yeni meslek lisesini bitirmiş arkadaşlar tanıştım, sohbet ettim ve onlara da ince püf noktaları verdim.

Hepsini bur dan tekrardan selamlıyorum ve beni yalnız bırakmadıkları için kendilerine çok Teşekkür Ediyorum.

ipek kirpik fiyatları
Nurgül Kolukırık makeup özge ulusoy