İpek Kirpik 3D Nedir , 3D İpek Kirpik

İPEK KİRPİK YAPIYORUM AMA MÜŞTERİLER AZ BULUYOR VE MEMNUN OLMUYORLAR  diyorsanız ;

Üzülmeyin sorun siz de değil. Öncelikle tek tek takılan kirpikler sadece bir uzatma işlemidir, gürlük katmaz. Çünkü müşterinin kendi kirpiği adeti kadar takabilirsiniz. Genelde kişiler kirpikleri az ve zayıf olduğu için İpek Kirpik taktırmak isterler. Siz de işlemi yaptıktan sonra pek de memnun kalmazlar. Siz de bu sefer aralara gürlük vermek için deriye de takarsınız bir nebze daha iyi durur yalnız bu sefer kirpikler erkenden dökülür . Çünkü kişilerin derileri yağlıdır ve ipek kirpik yapıştırıcılar suya karşı dayanıklı olmasına rağmen derideki yağlanmaya bağlı olarak erken düşer. Yine olmaz…

NE YAPMAK LAZIM

Kişiler eğer kirpiklerin doğal durmasını ve kirpiklerini uzatmak istediklerini belirtirlerse sadece tekli İpek Kirpik kullanabilirsiniz , Kirpiklere yoğunluk vermek için ise 3d kirpiği tercih etmelisiniz.

3d Kirpik için bakınız.

3D İpek kirpik uygulaması özel kokusuz ve her türlü cilt için hassas ciltler ve normal ciltler için farklı yapıştırma ürünleri mevcuttur. 3D İpek kirpik diğer protez kirpikler gibi kirpiklerin ortasından değil dipten itibaren takılır, bu yüzden kirpik diplerinde diğer protez kirpik uygulamaları gibi siyah nokta şeklinde benekler kalmaz.

3D İpek kirpik uygulaması yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir, 3D İpek kirpik kirpiklerinizde ağırlık yapmaz ve kendi doğal kirpiklerinize asla zarar vermez.