İpek Kirpik Seti Mix
İpek Kirpik Seti Mix

İpek Kirpik Seti Mix

Fairlash Olarak 6 farklı İpek Kirpik Seti Mevcuttur, Fiyatları ve İçerikleri Aşağıdaki Gibidir ;

  • Dökme İpek Kirpik Başlangıç
  • Tekli İpek Kirpik Seti Profesyonel
  • 3D İpek Kirpik Seti Profesyonel
  • 6D İpek Kirpik Seti Profesyonel
  • Mix İpek Kirpik Seti Profesyonel
  • Delux İpek Kirpik Seti Profesyonel

Öncelikli olarak bunları açıklamak istiyoruz.

Dökme İpek Kirpik Başlangıç    : Bu işe yeni başlayan veya yapıp yapmamak ile arada kalan kişiler içindir. İpek kirpik kalitesi vs aynı fakat adet olarak daha azdır. Yarı profesyonel bir settir.
Dökme İpek Kirpik Başlangıç  : 3 adet dökme kirpik ve 1 adet sıralı tekli ipek kirpik farklı boylarda. Daha çok başlangıç düzeyindeki müşterilerimiz için tavsiye ettiğimiz bir üründür.

Tekli İpek Kirpik Seti Profesyonel  : Çok Kapsamlı malzemelerin bulunmamasına rağmen kendi alanında gelişmek ve geliştirmek isteyen müşterilerimize tavsiye ettiğimiz ve tavsiye edilen üründür.

3D İpek Kirpik Seti Profesyonel : Kapsamlı bir içeriğe sahip olan Profesyonel 3D İpek Kirpik Setimiz sadece kirpiklerinin yoğun olmasını isteyen müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir ürünümüzdür. Orta düzey bir yoğunluk sağlar. Kusursuz bakışlara ışık tutar.

6D İpek Kirpik Seti Profesyonel : Kapsamlı bir içeriğe sahip olan Profesyonel 6D İpek Kirpik Setimiz sadece kirpiklerinin çok daha yoğun olmasını isteyen müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir ürünümüzdür. İleri düzey bir yoğunluk sağlar. En kusursuz bakışlarınıza ışık tutar.

Mix İpek Kirpik Seti Profesyonel : En iyi İpek Kirpik Seti hangisi , hangisini almalıyım , hangi ürünleri tercih etmeliyim diye düşünenler için hazırlık yaptık ve bu seti oluşturduk.
Bu seti hemen şöyle açıklayalım. Profesyonel İpek Kirpik Seti nin karışık hali.
Yani normalde setin içerisinde tekli Kirpik olarak 4 Kutu İpek Kirpik mevcut onun haricinde 2’şer Kutu  3D ve 6D Fairlash İpek Kirpik , 1’er kutu ise Taşlı ve Renkli Fairlash İpek Kirpik mevcuttur(diğer tüm malzemeler de tabiki).

Delux İpek Kirpik Seti Profesyonel : Birden fazla uzmanla birlikte çalışmayı düşünen İpek kirpik Merkezleri içindir. İpek kirpik in Tüm çeşitlerini ( taşlılar ve renkli ipek kirpikler , 3D-6D İpek Kirpikler, tekli ipek kirpikler ve diğer tüm malzemeler ) içerisinde barındırır. Delux İpek kirpik seti ni görmek için tıklayabilirsiniz.

  • Örnek veriyorum 3 Kutu Tekli ipek kirpik 2 Kutu 3D kirpik çeşidinden alarak bir karışım yapmış oluyorsunuz ve her türlü müşterinize hitap edebilir hale geliyorsunuz.

Normalde Tekli ipek kirpik sistemi sizin kendi kirpikleriniz tek tek kıl halinde takılır.
3d İpek Kirpik ise bir tek kıl fakat ortadan itibaren 3 ayrıldığı için ekstra 3 kat yoğunluk veren bir sistemdir.
Dolayısıyla tekli ipek kirpiğin yetmediği yada az geldiği noktalarda 3d İpek Kirpiği kullanarak daha gösterişli ve yoğun kirpikler elde edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve sipariş için 444 3 671 i arayarak ipek kirpik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İpek Kirpik Seti

İpek kirpik Setleri
İpek Kirpik Seti