İpek Kirpik

İpek kirpik bir kirpik uzatma ve kirpik ekleme sistemidir. Birden fazla İpek Kirpik Uygulaması çeşitleri vardır.

3D İpek Kirpik Uygulaması : 3D Kirpikler kirpiklerinizi yoğunlaştırmak ve dolgunlaştırmak için kullanılan olan bir sistemdir. 3 ayrı kirpik yan yanadır ve hepsi tek bir uca bağlıdır. Bu sistemde her bir kirpiğinize 3 tane birden kirpik ekleme yapılmış olur.

Örnek ; Sağ gözünüzde 30 tane kirpik var olduğunu var sayalım.

Tekli ipek kirpik sistemiyle işlem sonucunda kirpik sayınız yine 30 olarak kalacaktır. 3D İpek Kirpik sisteminde ise 30.3 = 90 tane kirpiğe ulaşmış olacaksınız.
Kısaca kirpikleriniz seyrekse 3D Kirpik, kirpik sayınız normalse ve yoğun ve kısaysa tekli ipek kirpik sistemini uygulatabilirsiniz.

Tekli İpek Kirpik Uygulaması : Her bir kirpiğinizin üzerine birer birer ipek kirpikler eklenir. Boyları ve kalınlıkları vardır. İstediğiniz doğal görüntüyü bu tekli ipek kirpik yöntemiyle elde edebilirsiniz.

Mink Kirpik Uygulaması : Mink lash olarak da bilinir. Sincap a benzer bir hayvan olan vizon un kılından üretilir ve direkt olarak kirpik formuna sokulur. Bu hayvanlar öldürülmeden sadece kılları budanır.
Gözlerinde daha özel bir ürün ve ağırlık hissetmek istemeyenler için Mink kirpik idealdir.

İpek Kirpik Uygulaması

Bu üç kirpik çeşiti aynı İpek kirpik Yapıştırıcısı ile yapıştırılır ve Uygulama Süreleri aynıdır. Sadece yapı olarak Kirpikler farklılık gösterir.